Історія школи

Свою історію наша школа розпочала у 1997 році, коли за рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради  № 340 від 13.06.1997 р. була створена Львівська загальноосвітня школа (І ступеня) «Світанок» Львівської міської ради Львівської області на базі дошкільних установ № 161 (вул. С. Петлюри, 43-а) та № 58 (вул. Садова,15). Вже в перший рік налічувалося 327 учнів.

Наша школа:

• Працює за програмами Міністерства освіти і науки України.
  • Працює за 5-денним робочим тижнем, в 1 зміну.
  • Має статус загальноосвітнього навчального закладу І ступеня з українською мовою навчання.
  • Є учасником Альбертської програми міжнародного шкільного партнерства.
  • У школі втілюється програма “Здорова постава”, “Абетка харчування”
  • Тут запроваджуються елементи програми “Лицем до дитини”.
  • Бере участь у вихованні життєво-компетентної особистості, що здатна відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Колектив нашої школи гордиться своїми учителями, котрі багато років віддають служінню науці і дітям, а також молодими спеціалістами, що зберігають і примножують надбання попередніх поколінь.

І сьогодні історію нашої школи творять 646 учнів в 21 класах та 65 педагогів. З них: 26 вищої категорії, 5 першої категорії, 11 другої категорії, 15 спеціалістів, 16 вчителів мають звання “старший вчитель”.

Наполеглива праця педагогів помножена на творчі гени учнів дає хороші плоди – переможців і призерів олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.

Цікавою і результативною є робота шкільних гуртків та групи продовженого дня, де кожен за покликанням власного серця вчиться бути талановитим, ерудованим та фізично розвиненим. Для організації роботи з творчо-обдарованими дітьми працюють гуртки.

Предметом особливої гордості є наші випускники, які  демонструють відмінні результати.

Випускники школи продовжують навчання в:

• ліцеї № 18
  • гімназії “Євшан”
  • класичній гімназії
  • академічній гімназії
  • гімназії ім. В. Симоненка

Сьогодні початкова школа «Світанок» – це сучасні навчально-виховні технології, досвідчений викладацький колектив однодумців, дружня атмосфера і високий рівень знань.

Наші Партнери:

• Відділ освіти Залізничного і Шевченківського району,
  • Асоціація педагогічних працівників, “Школа без сліз”,
  • Школи 2-3 ступеня: ліцей № 18, гімназія “Євшан”, Д\у № 127, 75, “Дивосвіт”,
  • Школа Холіруд в Едмонтоні (Канада),
  • Церква “Всіх святих українського народу”,
  • ЦДЮТ Залізничного Шевченківського району.