Конкурси

Конкурси

Наполеглива праця педагогів помножена на творчі гени учнів дає хороші плоди – переможців  і призерів олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань

 

  • міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
  • міжнародногом інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»
  • математичного міжнародного конкурсу «Кенгуру»

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.Він був започаткований відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворився на справді народний рух, що утерджує безсмертя рідної  мови і творчої думки.

 

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів за підтримки Міністерства культури і туризму України.

 

За традицією, конкурс щороку стартує 9 листопада, в День української писемності та мови і проходить у 4 етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський.

 

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся 2000 року. За останні роки кількість його учасників сягнула 5 млн чол з-понад 20 країн світу.

 

Математичний міжнародний конкурс «Кенгуру»

Метою конкурсу «Кенгуру» є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України.

 

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

 

Конкурс був започаткований у 80-х роках ХХ ст в Австралії і швидко набув світової популярності. Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

 

Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років. Вагому підтримку та сприяння конкурс отримав з боку відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти та науки України.

 

http://www.kangaroo.com.ua

 

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

Конкурс проводиться з 2011 року з метою наукової популяризації природничих наук серед учнів, формування цілісного погляду на оточуючий світ, уявлень про наукову картину світу, вироблену сучасним природознавством.

 

Завданням конкурсу «Колосок»  є  розширення та поглиблення знань із природничих дисциплін, підтримка талановитих учнів та ініціативних учителів.

 

Учасниками конкурсу є учні 1-10 класів.Конкурс проводиться щороку у два  незалежних етапи: осінній (листопад) та весняний (квітень).

 

http://www.kolosok.lviv.ua/