Екскурсія школою

Ви маєте змогу здійснити віртуальну екскурсію шкільними коридорами і переконатися, що тут комфортно і затишно кожному, хто переступає шкільний поріг.

Школа розташована у двох корпусах. В першому корпусі працює 13 класів, а  також розміщені кабінет директора, медичний кабінет, актовий зал, їдальня.

1 корпус

У другому корпусі розміщено 8 класних кімнат, їдальня, актовий зал, бібліотека, кабінет психолога.

Матеріально-технічне забезпеченння школи

Початкова школа «Світанок»  розміщена в 2-х корпусах, загальною площею 5309 м2, проєктна потужність установи – 610 учнів.

Заклад розташований за адресою: м.Львів, вул. С.Петлюри, 43а (корпус 1), м.Львів, вул.Садова15 (корпус 2).  Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Львівської міської знаходиться на балансі закладу Початкова школа «Світанок». Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі у 2023-2024н.р. складає 31.3 учня.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту Початкової школи «Світанок» Львівської міської ради.

Територія закладу становить 2,5га, огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням,  утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі є 24 класних кімнати та 8 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, їдальня на 90 посадкових місць, майстерня , спортивний майданчик зі штучним покриттям та тренажерний комплекс.  У навчальному закладі  є  кабінет для педагогічних працівників (учительська), кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, ізолятор, кабінет директора, кабінет секретаря,  кабінет  заступників директора, 2 приміщення технічного персоналу. Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для робочого місця педагогічного працівника, шафами у кожному навчальному кабінеті і ігровій кімнаті,  класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює два інформаційні центри, у яких  встановлені навчальні комп’ютерні комплекси. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Інформаційні центри відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах. Учасники освітнього процесу використовують 68 комп’ютерів, з них 16  ноутбуки, 3 телевізори, 2 мультиборди, 11 проєкторів.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Фрінет» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, НМЦО,  іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: school-svitanok@ukr.net.
Сайт закладу: https://www.facebook.com/school.svitanok/ .
Основними напрямками діяльності комунального закладу Початкова школа «Світанок» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет-проєктах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Кожен навчальний кабінет має паспорт,в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне  забезпечення.
Всі кабінети,  де проводяться навчальні заняття, відповідають всім санітарним нормам відповідно до статті закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанови №50 від 22 серпня 2020 року Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби(COVID-19)», в них створені необхідні умови для здійснення освітнього процесу і відпочинку.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У закладі працює бібліотека. В читальній залі є 1 персональний комп’ютер, що підключений до мережі Інтернет.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2023 року нараховує 10766 екземпляри (з урахуванням підручників).

Вся навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням. Є укладена угода про співпрацю з дитячою бібліотекою №22.

У закладі є 25 внутрішніх туалетів загальною площею 35,3 м2, 2 туалети для педагогічних працівників.  Якість ремонту вбиралень – задовільна.

Адміністрацією школи  та педагогічними працівниками розроблено План розвитку школи, де одним із розділів  заплановано проведення поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичне оформлення закладу.

В школі проведено велику організаційну роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Ліцензований обсяг осіб, які  можуть навчатися у ПШ “Світанок” – 610 осіб.

Фактична кількість осіб, які навчаються у ПШ “Світанок” – 646 осіб.