Відгуки учнів

1. Злата написав:

Дуже вдячні Бутлер Мирославі Володимирівній за дуже хороше навчання .Дякуємо Вам

2. учениця 4-д(колишнього) написав:

я уже випустилася із цієї школи дуже вдячна за витрачені для нас сили Попович Олені Михайлівній.Вчителька вона просто супер .Олено Михайлівно щиро вам вдячні що ви витерпіли і вивчили всіх нас!!

3. степан написав:

2-А найкращий клас Гладких Світлана Борисівна найкраща вчителька переводьтеся до неї)))))!

4. Степан написав:

2-А найкраща перша вчителька Гладких Світлана Борисівна 2015р.

5. Максим написав:

Дочка пішла до першого класу. Я не сподівався на такий рівень корупції; що місяця 15 грн на фонд школи не здаш твою дитину директорка заїсть, 18 000 на ремонт туалету, 375 на книжку, 550 на фонд класу і це ще не кінець :(

• Директор школи написав:

Шановний п. Максим! Рішення про добровільні благодійні внески до батьківського фонду 15 грн. прийнято батьківською конференцією 15.09.2015р. Розпорядником батьківського фонду є батьківський комітет школи. Внески до батьківського фонду є виключно добровільними. Здача чи нездача внесків ніяк не впливає на ставлення до Вашої дитини у школі. В жодному з перших класів не було проведено ремонту туалету на суму 18000 грн. Підручники з англійської мови та інші посібники батьківські комітети класів закуповували на підставі рішень класних батьківських зборів. Рекомендуємо Вам ознайомитись зі всіма рішеннями батьківського комітету класу, якщо Ви не відвідували класні батьківські збори та активно впливати на рішення батьківських зборів у майбутньому. Дякуємо Вам за небайдужість. з повагою, директор школи Лідія Андрушко.

6. ІРИНА написав:

Дуже добра вчителька СИДОР ОКСАНА ЗЕНОВІЇВНА!!!
    Я ЇЇ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ! !!

7. Оксана написав:

Дуже мудра ,гарна школа.
    Вчителі вчили на найвищому рівні
    4-Б ви найкращі,скучаю за вами.

8. христя луцків написав:

4-в найкращий клас дякуємо бутлер мирослава володи мерівна

9. Павлік написав:

3-В КЛАС ви супер!!!Бутлер Мирослава Володимирівна дуже добра вчителька!!!

Ваша пошт@ не публікуватиметься.