Відгуки учнів

25 коментарів до “Відгуки учнів

1. Дуже вдячні Бутлер Мирославі Володимирівній за дуже хороше навчання .Дякуємо Вам

2. я уже випустилася із цієї школи дуже вдячна за витрачені для нас сили Попович Олені Михайлівній.Вчителька вона просто супер .Олено Михайлівно щиро вам вдячні що ви витерпіли і вивчили всіх нас!!

3. 2-А найкращий клас Гладких Світлана Борисівна найкраща вчителька переводьтеся до неї)))))!

4. 2-А найкраща перша вчителька Гладких Світлана Борисівна 2015р.

• Шановний п. Максим! Рішення про добровільні благодійні внески до батьківського фонду 15 грн. прийнято батьківською конференцією 15.09.2015р. Розпорядником батьківського фонду є батьківський комітет школи. Внески до батьківського фонду є виключно добровільними. Здача чи нездача внесків ніяк не впливає на ставлення до Вашої дитини у школі. В жодному з перших класів не було проведено ремонту туалету на суму 18000 грн. Підручники з англійської мови та інші посібники батьківські комітети класів закуповували на підставі рішень класних батьківських зборів. Рекомендуємо Вам ознайомитись зі всіма рішеннями батьківського комітету класу, якщо Ви не відвідували класні батьківські збори та активно впливати на рішення батьківських зборів у майбутньому. Дякуємо Вам за небайдужість. з повагою, директор школи Лідія Андрушко.

5. Дуже добра вчителька СИДОР ОКСАНА ЗЕНОВІЇВНА!!!
    Я ЇЇ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ! !!

6. Дуже мудра ,гарна школа.
    Вчителі вчили на найвищому рівні
    4-Б ви найкращі,скучаю за вами.

7. 4-в найкращий клас дякуємо бутлер мирослава володи мерівна

8. 3-в клас супер ідіть до школи

9. 3-В КЛАС ви супер!!!Бутлер Мирослава Володимирівна дуже добра вчителька!!!

Коментарі закриті.