Відгуки учнів

25 коментарів до “Відгуки учнів

1. 3-В клас дружній клас!!!Бутлер Мирослава Володимирівна найдобріша вчителька у школі!!!!!!!!!

2. ПРОЧИТАЛА ПОПЕРЕДНІЙ КОМЕНТАР. ВЧИТЕЛІ. ВИ ПРЕКРАСНІ . МУДРІ. ТЕРПЕЛИВІ ДО НАШИХ ДІТЕЙ . НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГИ НА ТИХ БАТЬКІВ ЯКІ НЕ ВМІЮТЬ ВАС ОЦІНИТИ . БОГ ЇМ СУДДЯ. ВАШУ ПРАЦЮ ОЦІНЯТЬ РОЗУМНІ БАТЬКИ.А ЇХ Є БІЛЬШЕ , НІЖ ТИХ ,ЩО НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ СВОЇМИ ДІТЬМИ , БАТЬКИ.НЕ ПОТРІБНО ВИХОВАННЯ НАШИХ ДІТЕЙ ПЕРЕКЛАДАТИ НА ВЧИТЕЛІВ.ЗАЙМІТЬСЯ ВИХОВАННЯМ СВОЇХ ДІТЕЙ. МАМА УЧНЯ .

3. ШКОЛА ” СВІТАНОК” ДУЖЕ ХОРОША . ВЧИТЕЛІ ПРЕКРАСНІ .

4. 2-в найкращий клас дякуємо Бутлер Мирославі Володимирівні ! Класна поїздка в зоопарк !!!

5. Вітаю зі святом всіх Ірин! Дуже задоволена ставленням та відданістю Ірини Василівни до навчання дітей. Безперечно, найкращий вчитель у школі.

6. Правда Лазуренко Iрина Зеновiiвна чуловий вчитель!!!

7. леся іванівна-моя найкраща вчителька! я дуже люблю її уроки!

8. 2-A найкращий клас!!! Лазуренко Ірина Зіновіївна найкраща вчителька в школі!!!

9. 2-в найкращий клас дякуємо Сидор Оксані Зеновіївні

10. 4Г найкращий клас Онишко Оксана Остапівна найкраща вчителька з Англійської мови всі переводьтеся до неї))))))))

• Ти Бундз? Бо я Вікторія з твого класу якщо пам’ятсєш…

Коментарі закриті.