Відгуки учнів

1. Ліля написав:

Я вже шість років як випустилась зі школи і дуже вдячна за хороше навчання, розуміння,хороше ставлення до дітей. Вміння знаходити особливий підхід до дітей. Дуже дякую Вам Бутлер Мирославо Володимирівно!

2. Вікторія Маєвська написав:

Хоча вже 3 роки вже живу в Польщі проте не забуду людину, яка навчила мене від А до Я, звичайно це Працьовита Оксана Ярослвівна, якій я дуже вдячна і вдячна всім вчитеям, завдяки яким я ще спілкуюсь українською :-)

3. Андрій, випускник 2015 р. написав:

Сидор Оксана Зіновіївна, найкращий вчитель, доброзичлива, з розумінням відноситься до учнів, прекрасна людина і чудовий педагог.

Ваша пошт@ не публікуватиметься.