Секції  на базі школи

 

Школа повного дня

Гурток хореографія

Корпус №1

Керівник – Бардин Іванна Андріївна

Понеділок

13.30-14.00                       кл.  Головніна О.І.

14.00-14.30                       кл. Гладких С.Б.

Середа

13.30-14.00                       кл.  Парпан Г.б.

14.00-14.30                       кл. Янчишин І.В.

 

Корпус №2

Керівник – Стабровська Олена Романівна

Понеділок

12.50-13.25                       кл.  Сольська С.М.

Четвер

12.50-13.25                       кл.  Ленець О.Т.

13.30-14.00                       кл. Кузик-Лушней О.І. (зал)

 

 

Робота гуртків та спортивних секцій ГО, клубів, спортивних федерацій, які діють на

ЛЗШ І ступеня «Світанок»

з/п Назва гуртка та назва ГО або клубів, які вони представляють  П.І.П. керівника гуртка, контактний телефон Графік роботи гуртка/секції
1.

Спортивний клуб кіоку-шинкай карате ,,Канку’’

Пігрух О.О.032 228 10 72 Понеділок,середа,п`ятниця14.30-19.15

Вівторок, четвер

15.45-20.45

Субота

10.00-13.30

2. 

«Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб: плавання і фізична культура»

(гімнастика)

Стасюк О.М.0939647922

0973271066

Вівторок. ,четвер.15.45-20.45

Субота 10.00-13.00

Понеділок,середа, п’ятниця

14.00-19.15

3. 

Спортивний танцювальний клуб ,,Естет’’

Муж Л.Г.243-18-18 Понеділок, середа13.30-14.30
4.

Гурток «Акварель»

Приведа Я.І.0667625482 Понеділок 15.00-18.00Вівторок 16.00-19.00

Четвер  15.00-18.00

П’ятниця 16.00-19.00

 

 

 

 

 

Шкільні гуртки (ІІ семестр 2018-2019 н.р.)

Назва гуртка Місце проведення Час та дні проведення Керівник гуртка
Хореографічнийгурток

(8 год)

Ігрові кімнати(2 корпус) Понеділок12.50-13.25  кл.  Сольська С.М.

Четвер

12.50-13.25  кл.  Ленець О.Т.

13.30-14.00  кл.  Кузик-Лушней О.І. (зал)

14.00-14.45 (3-В)

15.00-15.35  (3-Г)

15.40-16.20 (3-Д)

СтамбровськаОлена Романівна
Хореографічнийгурток

(10 год)

 

Спортивний зал(1 корпус) Понеділок13.30-14.00   кл. Головніна О.І.

14.00-14.30   кл.  Гладких С.Б.

Середа

13.30-14.00   кл. Парпан Г.Б..

14.00-14.30   кл. Янчишин І.В.

БардинІванна Андріївна
Шаховий клуб «Світанок»(9 год)  Корпус  1(ігрова кімната

в 1-в кл.)

Вівторок14.50-15.50

Четвер

14.50-15.50

Субота

14.50-15.50

МатвієнкоМикола Іванович

 

2920457

 

Гурток (бісеро-плетіння)

Мала їдальняКорпус 1 Середа 16.20-18.20

П`ятниця

16.20-18.20

Медведєва О.В.276-46-07
Туристи-краєзнавці Спорт.залКорпус 1

к.4-А

Понеділок16.00-17.35

Четвер

14.30-16.05

Тибінка О.С.Нестерук Н.В.

Гурток «Мотанка»

Каб. англ.мови(Деревляна О.О.) Пон.13.30-16.45Вівт. 13.30-16.45

Четв. 13.30-16.45

 

Якимчук О.І.Шевченко В.А.

0965413422