Звіти директора:

Звіт директора 2009-2010

Звіт директора 2008-2009

Історія школи

Свою історію наша школа розпочала у 1997 році, коли за рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради народних депутатів № 340 від 13.06.1997 р. була створена Львівська загальноосвітня школа (1 ступеня) «Світанок» Львівської міської ради Львівської області на базі дошкільних установ № 161 (вул. С. Петлюри, 43-а) та № 58 (вул. Садова,15).

Вже в перший рік налічувалося 327 учнів.

Перший директор школи «Світанок» – Кравець Ніна Йосипівна (керувала школою з1997- по 2000 роки).  За  фахом – вчитель фізики.

Колектив нашої школи гордиться своїми учителями котрі багато років віддають служінню науці і дітям, а також молодими спеціалістами що зберігають і примножують надбання попередніх поколінь.

І сьогодні історію нашої школи творять 620 учнів в 20 класах та 51 педагог. З них: 16 вищої категорії, 17 першої категорії, 6 другої категорії, 12 спеціалістів, 13 старших вчителів.

Школа працює за програмами Міністерства освіти і науки України.

Школа працює за 5-денним робочим тижнем, в 1 зміну.

Школа має статус загальноосвітнього навчального закладу І ступеня з українською мовою навчання.

У школі втілюється програма “Здоров’я дитини”.

У школі запроваджується елементи програми “Лицем до дитини”.

Школа є учасником Альбертської програми міжнародного шкільного партнерства.

У школі запроваджено поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу.

Крім основних предметів вивчаємо:

• християнську етику
  • англійську мову
  • розвиток мовлення

Наша школа є провідним навчальним загальноосвітнім закладом з поглибленим вивченням англійської мови.

Наполеглива праця педагогів помножена на творчі гени учнів дає хороші плоди – переможців і призерів олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.

Цікавою і результативною є робота шкільних гуртків та групи продовженого дня, де кожен за покликанням власного серця вчиться бути талановитим, ерудованим та фізично розвиненим. Для організації роботи з творчо-обдарованими дітьми працюють гуртки.

Предметом особливої гордості є наші випускники, які успішно вступають у спеціалізовані школи і демонструють відмінні результати.

Випускники школи продовжують навчання в:

• СШ № 18
  • гімназії “Євшан”
  • класичній гімназії
  • академічній гімназії
  • гімназії ім. В. Симоненка

Наші Партнери: Відділ освіти Залізничного району, Асоція педагогічних працівників, “Школа без сліз”, Школи 2-3 ступеня: СШ № 18, гімназія “Євшан”, Д\у № 127, 75, “Дивосвіт”, Школа Холіруд в Едмонтоні (Канада), Церква “Всіх святих українського народу”, ЦДЮТ Залізничного району ЛОІППО.

Школа бере участь у вихованні життєво-компетентної особистості, що здатна відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Сьогодні ЛЗШ «Світанок» – це сучасні навчально-виховні технології, досвідчений викладацький колектив однодумців, дружня атмосфера і високий рівень знань.