Школа повного дня

Гурток хореографія

Корпус №1

Керівник – Бардин Іванна Андріївна

Понеділок

13.30-14.00                       кл.  Головніна О.І.

14.00-14.30                       кл. Гладких С.Б.

Середа

13.30-14.00                       кл.  Парпан Г.б.

14.00-14.30                       кл. Янчишин І.В.

 

Корпус №2

Керівник – Стабровська Олена Романівна

Понеділок

12.50-13.25                       кл.  Сольська С.М.

Четвер

12.50-13.25                       кл.  Ленець О.Т.

13.30-14.00                       кл. Кузик-Лушней О.І. (зал)

 

 

Робота гуртків та спортивних секцій ГО, клубів, спортивних федерацій, які діють на

ЛЗШ І ступеня «Світанок»

з/п

Назва гуртка та назва ГО або клубів, які вони представляють  П.І.П. керівника гуртка, контактний телефон Графік роботи гуртка/секції
1.

Спортивний клуб кіоку-шинкай карате ,,Канку’’

Пігрух О.О.

032 228 10 72

Понеділок,середа,п`ятниця

14.30-19.15

Вівторок, четвер

15.45-20.45

Субота

10.00-13.30

2.

 

«Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб: плавання і фізична культура»

(гімнастика)

Стасюк О.М.

0939647922

0973271066

Вівторок. ,четвер.

15.45-20.45

Субота 10.00-13.00

Понеділок,середа, п’ятниця

14.00-19.15

3.

 

Спортивний танцювальний клуб ,,Естет’’

Муж Л.Г.

243-18-18

Понеділок, середа

13.30-14.30

4.

Гурток «Акварель»

Приведа Я.І.

0667625482

Понеділок 15.00-18.00

Вівторок 16.00-19.00

Четвер  15.00-18.00

П’ятниця 16.00-19.00

 

 

 

 

 

Шкільні гуртки (ІІ семестр 2018-2019 н.р.)

Назва гуртка Місце

 проведення

Час та дні проведення Керівник

 гуртка

Хореографічний

гурток

(8 год)

Ігрові кімнати

(2 корпус)

Понеділок

12.50-13.25  кл.  Сольська С.М.

Четвер

12.50-13.25  кл.  Ленець О.Т.

13.30-14.00  кл.  Кузик-Лушней О.І. (зал)

14.00-14.45 (3-В)

15.00-15.35  (3-Г)

15.40-16.20 (3-Д)

Стамбровська

Олена Романівна

Хореографічний

гурток

(10 год)

 

Спортивний зал

(1 корпус)

Понеділок

13.30-14.00   кл. Головніна О.І.

14.00-14.30   кл.  Гладких С.Б.

Середа

13.30-14.00   кл. Парпан Г.Б..

14.00-14.30   кл. Янчишин І.В.

Бардин

Іванна Андріївна

Шаховий клуб «Світанок»

(9 год)

 Корпус  1

(ігрова кімната

в 1-в кл.)

Вівторок

14.50-15.50

Четвер

14.50-15.50

Субота

14.50-15.50

Матвієнко

Микола Іванович

 

2920457

 

Гурток (бісеро-плетіння)

Мала їдальня

Корпус 1

Середа

16.20-18.20

П`ятниця

16.20-18.20

Медведєва О.В.

276-46-07

Туристи-краєзнавці Спорт.зал

Корпус 1

к.4-А

Понеділок

16.00-17.35

Четвер

14.30-16.05

Тибінка О.С.

Нестерук Н.В.

Гурток «Мотанка»

Каб. англ.мови

(Деревляна О.О.)

Пон.13.30-16.45

Вівт. 13.30-16.45

Четв. 13.30-16.45

 

Якимчук О.І.

Шевченко В.А.

0965413422