Звіт директора 2019-2020 н.р.

березень 2021  Батьківська конференція

Звіт директора

№п/п                                      З А Х О Д И

Термін

виконання

Виконавець

1. Поповнення інформаційних куточків у кожному класі  і загальношкільному стенді  інформацією  щодо захворювання на Кір.

Січень

Медичний

працівник

2. Проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, педагогічних працівників щодо шляхів розповсюдження захворювання й запобігання епідемічним ускладненням.

Січень-лютий

медсестра

3. Обмеження проведення масових заходів на період епідемії Кору .

На період епідемії

Дирекція школи

4. Забезпечення оптимального температурного режиму  в приміщеннях згідно санітарних норм.

Жовтень –квітень

Дирекція школи

5. Проведення  бесід серед технічного персоналу,  щодо дотримання санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму згідно санітарних норм та своєчасного прибирання та провітрювання приміщень школи.

медсестра, завгосп

6. Проведення роз’яснювальної роботи серед дітей та їх батьків щодо шляхів розповсюдження захворювання та способів запобігання епідемічним ускладненням.

Січень-лютий

Медсестра, кл.керівники

7. Зустрічі з батьками в усіх класах. Тема бесід «Значення профілактичних щеплень для здоров’я дитини»

З 21.01-25.01.2020

Класні  керівники

8 Дотримання учнями правил особистої гігієни.(Часте миття рук з милом, використання  індивідуальних  рушників, пляшечок і стаканів для пиття).

Лютий-березень

Класні  керівники,

9. Проведення  щоденного  обліку  і  аналізу захворюваності на Кір.

Медсестра

10. Забезпечення  навчального закладу  необхідними  дезінфекційними засобами, що використовуються для запобігання розповсюдження захворювання.

Завгосп

11. У разі появи у дитини  ознак захворювання, відсторонення від перебування у навчальному закладі та направлення до лікувальної установи .

медсестра, кл.керівники

12. Проведення  роз’яснювальної  роботи  серед працівників їдальні щодо правильної обробки посуду та приміщення їдальні з метою профілактики  Кору .

Лютий

медсестра

13. Не допускаються в колектив учні  після хвороби на  Кір без довідки від лікаря.

Медсестра,

кл.керівники

14. Щоденне провітрювання приміщень ( не менше 3-х разів на добу). Вологе прибирання класу тех. працівниками школи.

Кл.керівники

Кадровий склад педагогічного колективу ЛЗШ І ступеня «Світанок»

Усього педагогічних працівників у закладі – 57

Працюють за строковою угодою – 2