Правила прийому до першого класу

У 2020-2021 навчальному році буде навчатися 5 перших класів, які набирають наступні вчителі:

Коромець Г.С.
Кобрин Н.Я.
Клочник Н.В.
Кряж О. М.
Деревляна О.О.
Набір розпочнеться з 03.02.2020р.!

Увага, грип!
В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання заходів безпеки задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

До уваги батьків та учнів!

Домашні завдання ви можете знайти за посиланнями:

1. Сайт Конкурсів та олімпіад «Всеосвіта» , «Олімпіус 2020 – весняна сесія», (для перевірити своїх знань з різних предметів).
2 .Сайт LerningAps.org (для виконання Інтерактивних вправ з різних предметів).
3. Сайт RATYRE (для друкування текстів, вироблення швидкості друку та перевірки грамотності написання).

Домашні завдання ви будете отримувати кожної п’ятниці на сайті школи. Щоденно у групі Viber класні керівники скидають пояснення до вивченої теми та завдання по предметно.

Бажаємо гарного дистанційного навчання!

Коментарі не дозволені.